تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

آیا برای داربست در اجرای ساختمان ضوابط و مقرراتی وجود دارد؟

  شاید جالبه براتون اگه بدونید چقدر راجع به کار کردن با داربست توی دانشگاه به دانشجویان ساختمان آموزش داده می شه! اصن می شه یا نمی شه به ما مربوط نمی شه...پس چی می شه که این موضوع این قدر مهم می شه که جزء نکات منتخب ما برای اصول اجرا انتخاب می شه؟ واقعاً چرا؟ 

  مخاطب: آخه مگه با بچه طرفید؟موضوع ساده تر از این نبود به ما بگید؟ اینو که همه بلدن...یه چی بگید به کارمون بیاد.

       

  پاسخ: صبرکن، حوصله کن، مطلب زیرو بخون عزیزم، ببین به کارت میاد یا نمیاد. تازه شاید برات جالب باشه اگه بدونی که خیلی از تلفات جانی توی ساختمان ها _که اصن کارشون به رسانه ای شدن هم نمی رسه _ در اثر رعایت نکردن همین موضوع به نظر خیلی ساده ناشی می شه!

  ضمناً اصن می دونی چند نوع کار توی یک ساختمان معمولی با داربست انجام می شه؟ کاربرد داربست توی ساختمان های صنعتیو چطور؟ از کاربرد داربست توی بتن ریزی های سنگینی مثل تونل (تونل نیایش، تونل توحید، تونل رسالت و ...) تو سطح همین شهر تهران خبر داری؟ به عنوان یک آموزنده ی علم ساختمان، تا    حالا اسم کفراژ یا کفراژ بندی، سولجر، پشت بندو... به گوشت خورده؟ از استفاده های پزشکی تجهیزاتی شبیه داربست در علومی مثل پزشکی و ارتوپد چی می دونی؟

  هرچند نمی رسیم همه اینا رو تو چند خط این بخش توضیح بدیم، چون خیلی مطلب در این مورد هست. ولی سعی شده تا اهم مطالب کار با این وسیله مفید به صرت خیلی مختصر آورده بشه تا شما هم بتونید از این اصول توی کار حرفه ایتون استفاده کنید.
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 6 آبان 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158981
 • بازدید امروز :360807
 • بازدید داخلی :27773
 • کاربران حاضر :186
 • رباتهای جستجوگر:359
 • همه حاضرین :545